Spousta malých skutků činí život velkým.

Defraggler 1.14


Jeden z nejúspěšnějších
programů pro profesionální defragmentaci disků.

 

Je tu s novým ustáleným updatem tentokrát ve verzi 1.14. Jako tomu bývalo v minulých verzích Defraggler. i tentokrát můžete během chvíle si nechat oskenovat vaše PC

a zjistíte tak stav disku. Podle výsledku se rozhodnete zda-li má být disk defragmentován či nikoliv. Defraggler nabízí defragmentaci celého svazku nebo pouze některých složek či souborů. Oproti klasického windowsáckého defragmentovacího programu je Defraggler výrazně rychlejší a spolehlivější. Defraggler je plně podporován 32-bit operačními systémy. Defraggler si dokáže poradit s disky typu FAT a NTFS. Kdo ještě neměl tu zkušenost s Defraggler tak vám doporučuji ho vyzkoušet, ušetříte tak drahocenné místo na disku a zrychlíte celkový chod počítače.

 

Vyzkoušel jsem a musím říci že mě nepřipadá rychlejší oproti klasickému windowsovskému defragmentu,ale určitě je účinější.

Dostupná je již i novější verze 1.15 

 

 

odkaz ke stažení: Defraggler 1.14 download

Co to vlastně ta DEFRAGMENTACE je?

 

Defragmentace disku je reorganizace uložení souborů na oddílu pevného disku. Defragmentace disku je proces přesouvání souborů; fragmentace souborů způsobuje, že soubory jsou po operacích s diskem „rozházené". Fragmentace souborů výrazně snižuje výkonnost PC a serverů zejména při intenzivních vstupně/výstupních operacích. Naproti tomu defragmentace souborů může zvýšit výkon, protože čtecí hlavička se nemusí pro načtení další části souboru tak často přesouvat po disku.

 

Užitečné programy free...

 

SEZNAM POTŘEBNÝCH FREE PROGRAMŮ PRO BEZPROBLÉMOVÝ

CHOD VAŠEHO PCVšechny programy na této stránce jsou bezplatné a slouží na správné nakonfigurování vašeho

počítače,surfování po internetu a práci s multimédií.

Po navštívení stránky stahujte verzi pro Váš operační systém

Před instalací vypněte všechny programy

Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky ohledně této stránky pište prosím na:

tomasnadenicek@seznam.cz

 • Antivírový program:
  • Avast home  -aktualizace databáze virusu probíhá přibližně jeden den a aktualizace programu maximálně dvakrát až třikrát měsíčně.Tato verze antivirového programu je určená pouze pro domácí použití!!!!! Jednou za jeden rok je třeba bezplatně registrovat nové číslo,které vám pošlou na váš registrovaný e-mail.POZOR DŮLEŽITÉ:neinstalujte nový antivirový program pokud máte na svém PC starý,aby se navzájem nedetekovali a nevyhodnotili jako virus.
  • Doporučuji tento antivirový program,sám ho mám na svých PC a jsem spokojen.
  •  
 • Prohlížeč:
  • Mozilla Firefox  - Díky tomuto prohlížeči,můžete po internetu surfovat bezpečněji,efektivněji a rychleji.
 • Kodeky a doplňky pro přehrávání videa, her a televize na webstránkach:
  • Pro přehrávání videí a televizí na internetu,potřebujete mít kvalitní a rychlé připojení.Níže uvedené aplikace vám pomůžou přehrát všechny multimédia na webstránkách.
  • Codec Pack All in 1 -  Prehráva XviD, DivX, SVCD, MPEG2 a všechny ostatní formáty. Pokud máte operační systém Windows, tak bez této aplikace Vám nepůjdou přehrávat .avi soubory. Při instalaci si můžete zvolit automatickou aktualizaci,zaškrtnutím kolonky.(doporučuji).
  •  
  • Windows Media Player Firefox plugin - Přehrávání formátu Windows Media pomocí Windows Media Player na platformě Windows aji ve Firefoxu. Na stránkách se Vám budou přehrávat už aji streamované vide a on-line televize.
  •  
  • DivX web player - umožní na stránkach přehrávat filmy a trailery už i v plné DivX kvalitě. Stává se pořád populárnější. Při instalaci nechejte zaškrtnuté jen volbu DivX web player a ostatní políčka nechte prázdné.
  •  
  • Adobe Flash Player -  Adobe Flash Player zabezpečuje bezproblémové přehrávaní flashu či už v Microsoft Explorer, a nebo Mozilla Firefox. Má momentálně největší zastoupení na internetu.
  •  
  • Adobe Air - Aplikace, která  umožňuje spouštět  webové aplikace přímo na počítači. S aplikací Adobe AIR můžou vývojáři využívat svoje aktuální zručnosti a nástroje na sestavování  přitažlivých a vizuálně poutavých aplikací, které představují spojení lokálních prostředků s dosahem webu.
  •  
  • Java - Na stránce si vyberte verzi, která pasuje na Váš operační systém. Pro Windows stačí stáhnout menší verzi. V jave je tvořeno množství hlavně on-line her, na které potřebujete tuto aplikaci.
  •  
  • DirectX 9.0c / 10 - Nástroj, bez kterého by nešlo spustit většina moderních počítačových her. Tato verze je kombinací DirectX 9.0c a DirectX 10 . Pokud máte Windows XP, tak se Vám nainstaluje starší verze DirectX 9.0c a pro Windows Vista se nainstaluje novější verze DirectX 10. DirectX 10 podporuje nejmodernější 3 D grafické karty na kterých si můžete vychutnat realistickou atmosféru her.
 • Program na komprimování a dekomprimování souborů: 
  • 7-zip - Program 7-zip disponuje formátem který dokáže až o 30-50 procent lépe komprimovat jako formát .zip . Kromě formátu 7z podporuje i celou škálu dalších jako: ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM a DEB. Kromě vlastního výhodného formátu 7z program dokáže komprimovat standardní formát .zip o 7-10 percent lépe než ostatní archivátoři. Po nainstalovaní si jako rozbalovací aplikaci zvolte 7zFM .
 • Poštovní klient:
  • Mozilla Thunderbird - Thunderbird dělá elektronickou poštu bezpečnější, rychlejší a jednoduší než kdykoliv předtím, s nejlepší funkcí, např: antispamové filtry, vstavěná kontrola pravopisu, podpora rozšíření a ještě mnohem víc.
 • Kancelářský balík:
  • OpenOffice.org - Plnohodnotný kancelářský balík, který je možný provozovat na všech hlavních operačních systémech a platformách. A co je důležité, je zadarmo a podporuje mnohé jiné kancelářské balíky. 

Kontakt

Tomáš Nádeníček

tomasnadenicek@seznam.cz

Vyhledávání

 

Novinky

21.02.2013 22:51

RADA PŘI BODNUTÍ HMYZEM !!!!!!

  Bodnutí včelou, vosou ... dobrá rada :)) Málo kdo ví, jak rychle pomoci člověku a dítěti, aby neotekl po včelím a vosím bodnutí. Platí tato rada i pro alergiky ... mám to mnoho let vyzkoušené !!! Všichni komu jsem tuto radu řekla, žasnou jak to úžasně funguje!!! Když vás bodne tento hmyz,...
27.03.2012 20:28

Zaručený odpuzovač klíšaťat.....

Klistata.pdf   klikni....
14.10.2011 15:32

ZIMNÍ PNEUMATIKY OD LISTOPADU 2011 POVINNÉ!!!!!!

Zimní pneumatiky jsou od listopadu 2011 povinné. Test poradí, kterou vybrat Od prvního listopadu jsou v České republice povinné zimní pneumatiky - za předpokladu, že na silnici leží souvislá vrstva sněhu, led či námraza. Jaké pneumatiky vybrat? Napoví test Autoklubu ČR, který testoval v...
01.08.2011 02:52

Jak ušetřit peníze za provoz svého auta

Jak ušetřit peníze za provoz svého auta     Ceny pohonných hmot se neustále zvyšují a podle mnoha odborníků budou v růstu dále pokračovat. Vlastní automobil se proto stává čím dál větší položkou v rozpočtu mnoha rodinných financí. V tomto článku se dozvíte kde všude můžete za provoz...
27.06.2011 19:04

POZOR NA KLÍŠŤATA

Klíšťata jsou v plné aktivitě, hrozí boreliózou a zánětem mozku Za poslední dva týdny dosáhla klíšťová aktivita opakovaně na nejvyšší stupně a v červených číslech by se měla pohybovat i během nejbližších dnů. Stoupá tak i hrozba nákazy. Klíště může kousnutím přenést na svého hostitele klíšťový...

Fotografie použita dle Creative Commons broo_am  EMINA © 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode